16 تیر 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 15:23

ایمیدرو، دستگاه برتر در بخش برگزیدگان دستگاه های وابسته به وزارتخانه ها

imidroسازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران در بخش برگزیدگان دستگاه‌های وابسته به وزارتخانه‌ها در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر ایران معرفی شد.
مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره شهید رجایی از صبح امروز که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با حضور رئیس جمهور، در سالن اجلاس سران برگزار شد، از ۱۴ دستگاه برتر دولتی تقدیر به عمل آمد.

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی(ایمیدرو)، شرکت توانیر و سازمان سنجش نیز در بخش برگزیدگان دستگاه‌های وابسته به وزارتخانه‌ها در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر برگزیده شدند و مهدی کرباسیان و روسای دو دستگاه دیگر با دریافت تندیس و لوح تقدیر از روحانی، مورد تقدیر قرار گرفتند.
در متن رییس جمهوری خطاب به مهدی کرباسیان، رییس هیات عامل ایمیدرو آمده است؛ "خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران توفیق سترگ در مسیر آموزه های بزرگ دینی و انقلابی و تداوم فرهنگ فداکاری و جهادی است. به شهدای والا مقام به عنوان میراثی ماندگار به یادگار گذاشته اند و در سال “حمایت از کالای ایرانی” لازم می دانم از تلاش های ارزنده جنابعالی و تمام مدیران و کارکنان محترم آن دستگاه در راستای اجرای برنامه ها و اعتلای کشور و کسب رتبه برتر در جسنواره شهید رجایی سال 97 قدردانی نمایم . توفیق روزافزون شما و همکاران شریف آن دستگاه را در خدمت به کشور عزیزمان از خداوند متعال مسالت دارم."
پیش از این مهدی کرباسیان در دولت های سازندگی و اصلاحات به ترتیب موفق به کسب نشان های درجه 2 لیاقت مدیریت و خدمت شده بود.