27 تیر 1398
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
چهارشنبه, 25 ارديبهشت 1398 ساعت 13:03

با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ مقیمی مسئول اجرای 3 پروژه اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و صنعت شد

238325 831وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی فرشاد مقیمی«معاون امور صنایع وزارتخانه» را با حفظ سمت به عنوان مسئول اجرای 3پروژه اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و صنعت منصوب کرد.
به گزارش جهان معدن به نقل از شاتا، اجرای پروژه ساماندهی و تکمیل محصولات لوازم خانگی، فعال سازی ظرفیت خالی واحدهای تولیدی در راستای رونق تولید و همچنین توسعه، تولید و تجارت صنایع نساجی و پوشاک این 3 پروژه مهم اقتصاد مقاومتی هستند.


در بخشی از این حکم آمده است:
انتظار دارد برابر مقررات و در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و با همکاری ستاد اقتصاد مقاومتی وزارتخانه گام‌های مثمر ثمری بردارید.
همچنین تاکید شده است: ضروری است با همت جنابعالی و مدیران مربوطه، اجرایی کردن این پروژه، جزو اولویت‌های آن سازمان قرار گرفته و با همکاری مسئولین ذی ربط و هم افزایی با سایر دستگاه‌هاو متخصصین بخش خصوصی، نسبت به تدوین برنامه‌های اجرایی به همراه ساختار شکست فعالیت‌ها(w.b.s) وبرنامه زمان‌بندی (Gant chart ) مطابق فرم‌های پیوست اقدام و با پیگیری مستمر و به موقع، گزارش ماهانه پیشرفت کار به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی مستقر در معاونت طرح و برنامه ارسال شود .
در حکم ابلاغی بر استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در اطلاع رسانی به عموم جامعه نیز تاکید شده است.