29 آبان 1398
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
یکشنبه, 16 تیر 1398 ساعت 11:57

رییس هیات عامل ایدرو خبر داد: برگزاری نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید

aliidroمعاون وزیر و رییس هیات عامل ایدرو از برگزاری نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید به همت وزارت صنعت معدن و تجارت به وسیله ایدرو در پایان تیرماه جاری خبر داد.
به گزارش جهان معدن به نقل از شاتا، محمد باقر عالی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در نام گذاری سال رونق تولید و پویش ملی نهضت ساخت داخل هدف از برگزاری نمایشگاه را به هم رسانی صنایع با سازندگان و مراکز فناور به منظور داخلی سازی قطعات در سال رونق تولید عنوان کرد.


عالی افزود: این نمایشگاه بزرگ‌ترین و مناسب‌ترین آوردگاه ملی برای مذاکرات دو و چند جانبه میان طرفین تقاضا در گروه‌های صنعت خودرو و قطعات آن، لوازم خانگی، صنایع معدنی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، مخابرات، صنایع دریایی با طرفین عرضه نظیر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، شرکت‌های دانش بنیان، سرمایه گذاران، کارآفرینان و صندوق‌ها و ساختارهای حمایتی و … به کمک واسط‌های فناوری و صنعتی است.
رییس هیات عامل ایدرو با دعوت از گروه‌های صنعتی بزرگ کشور برای حضور در این نمایشگاه، اظهار داشت: شرکت‌ها و مجموعه‌های صنعتی می‌توانند نیاز های خود را برای تامین انواع قطعات و ماشین آلات در این نمایشگاه معرفی کنند و شرکت‌های توانمند، دانش بنیان و فناور نیز با نیازهای صنعتی کشور بهتر از پیش آشنا می‌شوند.
این نمایشگاه قرار است از ۲۷ الی پایان تیرماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شود و فرصت مناسبی برای متخصصان و فناوران به منظور شناسایی چالش‌ها و نیازهای صنعت و عقد تفاهم نامه همکاری برای داخلی سازی این نیازها خواهد بود.
علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حضور در نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید به نشانی tavaniran.idro.ir مراجعه کنند.