01 ارديبهشت 1400
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
شنبه, 23 اسفند 1399 ساعت 16:33

بارگیری ۱۱ میلیون کنسانتره در مجتمع چادرملو

مدیر مجتمع معدنی چادرملو: بارگیری کنسانتره در مجتمع معدنی چادرملو از مرز ۱۱ میلیون تن گذشت.

به گزارش جهان معدن ،مهندس حمید جهانی با اعلام این خبر گفت: به حول و قوه الهی در سالجاری شاهد جهشی عظیم در حوزه بارگیری و حمل کنسانتره در مجتمع معدنی چادرملو بودیم ، این موفقیت در پی افزایش تولید با تلاش همکاران و مدیریت های مرتبط با حوزه حمل و نقل ریلی و جاده ای و با حمایت های همیشگی مدیرعامل محترم شرکت بدست آمده است. و خوشبختانه توانستیم به اکثر تعهدات خود در زمینه بارگیری و ارسال کنسانتره به شرکت های بزرگ فولادساز کشور عمل نماییم.

مدیر مجتمع معدنی چادرملو افزود: در حال حاضر بیش از ۱۱ میلیون تن محصول کنسانتره به مقاصد مختلف حمل گردیده که نسبت به سال گذشته بالغ بر ۲۰/۱۶ درصد رشد داشته است.

وی افزود: بارگیری و حمل ۱/۹۳۹/۴۹۵ تن کنسانتره از طریق حمل و نقل جاده ای و بارگیری و حمل ۹/۰۶۷/۶۸۷ تن کنسانتره از طریق حمل و نقل ریلی از دستاوردهای مهمی است که در حوزه حمل و نقل در سال ۹۹ کسب کرده ایم.

مهندس جهانی در ادامه با بیان اینکه همه توان شرکت های حمل و نقل را بکار گرفته ایم تا با نهایت ظرفیت تعهدات خود را به انجام برسانیم ، از همکاری و تلاش کلیه مدیران و پیمانکاران مرتبط که در این زمینه نقش مهمی را ایفا نموده اند تقدیر و تشکر کرد.