25 شهریور 1398
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
سه شنبه, 05 شهریور 1398 ساعت 14:32

عالی در مراسم معارفه مدیرعامل ایران خودرو: هم افزایی خودروسازان داخلی برای بهینه سازی کیفیت

idromoghimiمعاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان گسترش در مراسم معارفه مدیرعامل ایران خودرو هم افزایی کلیه خودروسازان داخلی و تعریف پلتفرم مشترک برای بهینه سازی کیفیت و تولید خودرو در کشور را خواستار شد.
به گزارش جهان معدن به نقل از ایدرونیوز، محمدباقر عالی با اشاره به نقش توسعه‌ای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و جایگاه هماهنگ کننده این سازمان در حوزه صنعت خودرو کشور و تاکید اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با هیات دولت مبنی بر نقش پیشرانی که صنعت خودرو باید در رونق تولید ایفا کند، افزود: سازمان توسعه‌ای ایدرو به عنوان هماهنگ کننده صنعت خودرو بستر سازی لازم برای هم افزایی توان خودروسازان داخلی و طراحی پلتفرم مشترک را انجام می‌دهد.

عالی همچنین تکمیل حدود ۲۲ هزار خودرو دارای کسری قطعه و تزریق به بازار مصرف ظرف ده روز گذشته را نشان دهنده توانمندی و همت منابع انسانی و سربازان جهاد اقتصادی در سال رونق تولید برشمرد و تاکید کرد: سیاستگذاری در دوره جدید با تمرکز بیشتر در جهت کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت محصولات خواهد بود.
رییس هیات عامل ایدرو دین اصلی خودروسازان را انجام تعهدات به خریداران و ثبت نام کنندگان برشمرد و خواستار برنامه ریزی با تکیه بر توان داخل برای رفع مشکلات ناشی از تحریم‌های ظالمانه در تحویل سفارش‌ها شد.
در این مراسم فرشاد مقیمی به عنوان مدیرعامل جدیدگروه صنعتی ایران خودرو معرفی شد. فرشاد مقیمی پیش از این معاون امور صنایع وزارت صمت بود و از سوابق وی می‌توان به عضو هیات مدیره و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مدیر برنامه ریزی و بودجه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و رییس انجمن بهره وری ایران اشاره کرد.