11 خرداد 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
چهارشنبه, 17 مهر 1398 ساعت 15:32

پیش بینی ثبت رکورد تازه در بخش فروش شرکت مس در صورت تداوم روند مثبت تا پایان سال

20191009104829542qwerنماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه شرکت مس در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدن و صنایع معدنی ایران گفت: عملکرد شرکت مس در حوزه تولید، فروش و توسعه را در چند ماهه اخیر مثبت ارزیابی می‌کنیم.

به گزارش جهان معدن و به نقل از معدن نیوز، پور ابراهیمی با بیان این مطلب ادامه داد: هم‌اکنون طرح‌های توسعه‌ها در بخش معدن در حال پیگیری است و هم شاهد افزایش ظرفیت فروش شرکت مس در شش‌ماهه نخست سال جاری بودیم.

 

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: میزان فروش شرکت مس در سال گذشته 10 هزار میلیارد تومان بوده درحالی‌که در شش‌ماهه امسال فروش شرکت مس به بیش از 10 هزار میلیارد تومان رسیده است که یک رکورد است و اگر این روند مثبت ادامه پیدا کند قطعاً تا پایان سال فروش شرکت یک رکورد تازه را ثبت خواهد کرد.

پور ابراهیمی با تأکید بر رضایت‌بخش بودن عملکرد شرکت مس در چندماهه اخیر گفت: انتظار ما هم از دکتر سعد محمدی ایجاد یک تحول ساختاری و ایجاد یک پویایی در شرکت مس بوده است تا پسرفتی که در سال‌های گذشته رخ داده بود جبران شود تا تولید کاتد به بالای 400 هزار تن در سال برسد.