30 خرداد 1398
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

در مجمع سال مالی 1397 ایرانول اعلام شد؛ ثبت بی نظیرترین سال ایرانول با رشد اکثر شاخص‌ها

photo 2019-06-19 09-31-31مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1397 شرکت نفت ایرانول با ثبت بی نظیرترین سال ایرانول از اول تاسیس تاکنون با رشد اکثر شاخص‌ها و با حضور بیش از ۹۲ درصد سهامداران سه شنبه 28 خرداد ماه در سالن تلاش وزارت کار برگزار شد.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، شرکت نفت ایرانول با توسعه فرآیند بازاریابی و فروش، توسعه محصولات و زیرساخت‌ها متناسب با نیازهای بازار و مشتریان، ارتقا و بهبود بهره وری سازمانی، استراتژی تمرکز به منظور راهبری در بازار و تکمیل پروژه‌ها و توسعه زیرساخت‌ها متناسب با نیازها خود از جمله بهره برداری از پایانه صادراتی بندر امام خمینی (ره) با مخازن 25 هزار تنی و ده‌ها پروژه دیگر، توانست یکی از بهترین مجامع خود در سال‌های اخیر را برگزار کند و موفق به کسب رضایت سهامداران خرد و کلان خود شود.

مدیر اکتشافات شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران: رکورد حفاری مغزه گیری اکتشافی با ۱۹۰۰ متر در اختیار ایمپاسکو

madan-ekteshafمدیر اکتشافات شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: برنامه امسال شرکت انجام حدود 80 هزار متر حفاری است که امیدواریم با وجود مشکلات متعدد آن را اجرا کنیم.
به گزارش جهان معدن، شهرام ادیب فرد مدیر اکتشافات شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در گفت‌وگویی درباره ساختار اکتشاف در این شرکت عنوان کرد: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران طبق اساسنامه، وظیفه‌اش تهیه و تولید مواد معدنی است که اولین گام آن اکتشاف است. در این راستا و مطابق با قانون معادن اقدام به شناسایی پتانسیل‌های معدنی و سپس طبق فرآیندهای سیستماتیک تعریف شده، عملیات اکتشافی انجام می‌گیرد و در صورت وجود ذخیره اقتصادی گواهی کشف دریافت و سپس جهت طراحی، تجهیز و بهره برداری در اختیار سایر مدیریت‌های ذیربط در شرکت قرار می‌گیرد. در صورت وجود ذخیره، پروانه اکتشاف پس از انقضای مهلت تمدید نشده و محدوده در اختیار سازمان صمت استان قرار می‌گیرد.

ایجاد ۱۰ میلیون تن ظرفیت تولید فولاد در منطقه خلیج فارس در راستای منافع ملی است

20190616174409499مهندس حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه در نشست بررسی برنامه تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در منطقه خلیج فارس که با حضور خداداد غریب‌پور رییس هیات عامل ایمیدرو، مشاور طرح جامع فولاد، مدیران عامل شرکت‌های ملی فولاد ایران، گل گهر، منطقه خلیج فارس، ‌ مادکوش، ‌ صبا فولاد خلیج فارس و کاوه جنوب برگزار شد، گفت: با توجه به ظرفیت‌های مناسب موجود در منطقه هرمزگان و با تامین زیرساخت‌های مناسب از قبیل معدن، آب، برق، ریل و جاده، طرح ایجاد ۱۰ میلیون تن ظرفیت تولید فولاد در منطقه خلیج‌فارس که در راستای منافع ملی است می‌تواند در دست‌یابی به اهداف سند چشم‌انداز افق 1404 فولاد کشور و ایجاد ظرفیت 55 میلیون تن فولاد و همچنین توسعه صادرات و خارج شدن هرچه بیشتر از اقتصاد متکی به نفت موثر باشد.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه، وی با اشاره به دانش فنی موجود در بخش‌های مختلف گروه فولاد مبارکه تصریح کرد: بزرگ‌ترین گروه فولادسازی کشور و خاورمیانه این آمادگی را دارد تا از طرح مذکور حمایت لازم را به عمل آورد.

انجام موفقیت آمیز تعمیرات اساسی پالایشگاه روغن سازی ایرانول آبادان پس از 20 سال

photo ۲۰۱۹-۰۶-۱۶ ۱۴-۴۹-۰۰مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از انجام موفقیت آمیز اورهال(تعمیرات اساسی) تمام واحدهای پالایشگاه روغن سازی ایرانول آبادان پس از 20 سال در سال رونق تولید با هدف افزایش تولید خبر داد.

به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول ، مهندس عیسی اسحاقی در جلسه شورای مدیران پالایشگاه آبادان که با حضور دکتر افضلی عضو هیات مدیره و قائم مقام شرکت برگزار شد، ضمن تشکر از تمام همکاران این پالایشگاه که درگرمای زیاد با همدلی و خرد جمعی کار بزرگی انجام دادند،گفت: انجام این تعمیرات اساسی توسط کارشناسان و مهندسان داخلی و با صرفه جویی میلیون ها تومان که منجر به افزایش 40 درصد تولید شده قابل تقدیر است.

رشد 6 برابری جذب اعتبار توسط صندوق بیمه معدن

fardehghaمدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی گفت: با تدوین دستورالعمل و صدور بیمه نامه اعتباری سرمایه در گردش، برای نخستین بار 6 میلیارد تومان از محل حقوق دولتی جذب شده که نسبت به سال 96، شش برابر افزایش یافته است.
به گزارش جهان معدن به نقل از پایگاه خبری ایمیدرو، فرید دهقانی در نشست مجمع عمومی سالیانه صاحبان سهام صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی برای سال 97 افزود: مهمترین دستاورد ما تکمیل وجوه و اقلام در افزایش سرمایه و ثبت رسمی آن بوده که در حال انجام است.

وزیر صمت در نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی: باید به طور همه جانبه از تولید ریل ملی حمایت کنیم

zob1pدکتر رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت درآخرین روز از هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی از غرفه شرکت ذوب‌آهن اصفهان بازدید کرد.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان وی در حاشیه این بازدید عنوان کرد: ذوب آهن با تولید ریل، نیاز کشور به این محصول استراتژیک را تامین کرده و مانع خروج ارز از کشور شده است.

تولید 830 تن شمش آلومینیوم تا 24 خرداد

alminiomمدیرعامل مجتمع آلومینای ایران اعلام کرد: کارخانه آلومینیوم این مجتمع از زمان راه اندازی تا 24 خرداد جاری، 830 تن شمش تولید کرد.

از سوی انجمن جهانی فولاد منتشر شد: معرفی برترین‌های کلاس فولادسازی؛ ایران و ایمیدرو 2 پله ارتقا یافتند

steelpedia-steel-steelmaking-iron-1445421450انجمن جهانی فولاد، جایگاه "کشورها" و "شرکت‌ها"ی تولید کننده فولاد را منتشر کرد. طبق این گزارش، در سال 2018 میلادی تولید فولاد ایران و ایمیدرو 2 پله ارتقا یافت.
به گزارش جهان معدن به نقل از پایگاه خبری ایمیدرو، انجمن جهانی فولادWorld Steel Association در جدیدترین گزارش خود شرکت‌ها و کشورهای برتر فولادساز جهان در سال 2018 میلادی را معرفی کرد. ایران از رتبه سیزدهم در سال 2017 میلادی به رتبه یازدهم در سال 2018 میلادی ارتقا یافت. بر این اساس تولید فولاد ایران در سال 2018 میلادی 24 میلیون و 500 هزار تن به ثبت رسید.