17 بهمن 1401
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
سه شنبه, 15 آذر 1401 ساعت 15:54

بیشترین مشارکت در ممیزی های HSE واحدهای تابعه ایمیدرو در دوره ششم رقم خورد

مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمیدرو اعلام کرد: بیشترین مشارکت در ممیزی های مدیریت HSE واحدهای تابعه ایمیدرو، در دوره ششم صورت گرفته است.

به گزارش جهان معدن به نقل ازروابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، امیر ولدخانی مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست ایمیدرو امروز در همایش ششمین دوره ممیزی عملکرد مدیران HSE واحدهای تابعه ایمیدرو، میزان مشارکت واحدهای تابعه این سازمان را 52 واحد اعلام کرد و گفت: این بالاترین میزان مشارکتی است که تاکنون در دوره های ممیزیHSE به ثبت رسیده است.

وی تاکید کرد: بدون تردید، حمایت های مدیران ارشد ایمیدرو و واحدهای تابعه نقش موثری در بهبود عملکرد حوزه HSE ایفا کرده است.

تداوم رشد عملکرد در 21 واحد

ولدخانی اعلام کرد: در مجموع 21 واحد(44درصد) از واحدهای شرکت کننده در این ارزیابی شاهد رشد عملکرد مستمر در کل ارزیابی دوره های ممیزی بوده اند.

وی به تشریح عملکرد مدیریت HSE واحدهای تابعه ایمیدرو دربخش های مختلف پرداخت و افزود: درصد عملکرد بخش های 5 گانه ممیزی طی این دوره در حوزه بهداشت 66.4 درصد، ایمنی54.3 درصد ، زیرساخت و سیستم های مدیریت HSE 63.1 درصد، آموزش59.7 درصد و محیط زیست 55.7 درصد به ثبت رسید.

تفاوت شاخص های ارزیابی در دوره ششم

ولدخانی ضمن ارائه گزارش ششمین دوره ممیزی عملکرد مدیران بهداشت، ایمنی و محیط زیست واحدهای تابعه ایمیدرو به برخی تغییرات در نحوه ارزیابی نسبت به دوره های قبل اشاره کرد و گفت: افزایش تعداد سطوح ارزیابی از 5 به 7 سطح، حذف امتیازهای تشویقی، تعدیل و حذف امتیازهای منفی برخی از این تغییرات است.

مدیر بهداشت ،ایمنی و محیط زیست ایمیدروتصریح کرد: به دنبال ارزیابی کیفیت عملکرد واحدهای تابعه درحوزه HSE و ارتقای آن هستیم و به همین علت در دوره ششم، شاخص های کیفی مد نظر قرار گرفته است.

وی به برگزاری 2 دوره آموزشی برای ممیزان و سر ممیزان این حوزه در اردیبهشت ماه 1401 اشاره کرد و اظهار کرد: در دوره ششم از ممیزی HSE ، تعداد 52 واحد تابعه ایمیدرو توسط 61 نفر در 11 هفته و طی 2016 نفرساعت ممیزی شدند که از این میزان 28 واحد در تمامی ادوار گذشته حضور داشتند. همچنین4 واحد برای نخستین بار شرکت کردند و 4 واحد نیز پیش ممیزی شده و آماده حضور در ممیزی سال آینده شدند.