28 تیر 1398
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

دیدار رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با مدیرعامل شرکت مس

20190717104812782عزیز اکبریان رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با دکتر اردشیر سعد محمدی دیدار و گفت‌وگو کرد.

برای دومین بار پیاپی؛ ذوب آهن اصفهان تنديس زرين سرآمدی روابط عمومی را دریافت کرد

IMAG3612در هشتمین دوره آيين تقدير از سرآمدان روابط عمومي ايران، روابط عمومي ذوب آهن اصفهان تندیس زرين دريافت كرد.
هشتمین دوره آيين تقدير از سرآمدان روابط عمومي ايران با حضور جمعی از اساتید دانشگاه، مدیران و صاحبنظران روابط عمومی کشور در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد و در این مراسم از روابط عمومي‌هاي برتر كشور با اهدای تنديس بلورین، سیمین و زرین تقدير به عمل آمد.

فولاد خراسان واحد نمونه صنعتی و معدنی استان شد

jpg 2744شرکت مجتمع فولاد خراسان به عنوان واحد نمونه صنعتی و معدنی استان در سال 1397، لوح واحد نمونه استانی را از دست معاون وزیر صمت دریافت کرد.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان، مراسم تجلیل از شرکت‌ها و تولید کنندگان نمونه استان همزمان با گرامی داشت دهم تیر ماه با عنوان «روز ملی صنعت، معدن» و با حضور معاون طرح و برنامه وزارت صنعت،معدن و تجارت، استاندار خراسان رضوی، جمعی از مسئولین و فعالان بخش خصوصی در محل نمایشگاه دائمی بین المللی در شهر مشهد برگزار شد.

مدیرعامل شرکت مس در جلسه تولید مجتمع مس شهربابک؛ از نیروهای متخصص برای افزایش بهره‌وری استفاده می‌کنیم

20190708084037707جلسه تولید مجتمع مس شهربابک با هدف بررسی تولید این مجتمع تا نیمه تیرماه سال جاری روز گذشته با حضور دکتر اردشیر سعدمحمدی در محل این مجتمع برگزار شد.
به گزارش جهان معدن به نقل از مس پرس، جلسه تولید مجتمع مس شهربابک با هدف بررسی تولید این مجتمع تا نیمه تیرماه سال جاری با حضور دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت مس، مهندس علی محمدی و نادعلی اسماعیلی اعضای هیات‌مدیره شرکت مس، حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی، جلیل حسانی مدیر مجتمع مس شهربابک و مدیران ارشد مجتمع مس شهربابک عصر دیروز در محل این مجتمع برگزار شد.

لزوم پیگیری مشکلات و مسائل بازنشستگان به‌منظور دستیابی به راه‌حل قطعی

2-18-360x240با توجه به مشکلات عدیده صندوق بازنشستگی فولاد کشور و دغدغه‌های زیاد اعضا در این زمینه، نشستی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل فولاد مبارکه، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل ذوب‌آهن و نماینده اعضای صندوق برگزار شد. در این نشست موضوعات گوناگونی ازجمله بیمه و درمان مورد بحث و بررسی اعضای حاضر قرار گرفت و برای رفع برخی موانع تصمیم‌گیری شد.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه، مهندس عظیمیان در این نشست بر لزوم پیگیری مشکلات و مسائل بازنشستگان تا دستیابی به راه‌حل قطعی تاکید کرد و گفت: فولاد مبارکه از هیچ تلاشی برای حل مشکلات بازنشستگان، که سرمایه‌های اجتماعی و ماندگار این صنعت به شمار می‌آیند، دریغ نخواهد کرد و در این زمینه خود را موظف به رعایت حقوق کامل این عزیزان می‌داند.

آغاز توليد آزمايشي پژو 301 از هفته آينده

23600مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو از رونمايي خط توليد آزمايشي پژو 301 محصول جديد اين خودروساز با داخلي‌سازي بيش از 60 درصد از هفته آينده خبر داد.
به گزارش ايكوپرس، مهندس هاشم يكه زارع با بيان اين كه توانمندي زنجيره ارزش ايران خودرو با خودكفايي در توليد پژو 301 به نمايش گذاشته خواهد شد گفت: اين محصول با امتياز ساخت داخل بيش از 61 درصد به تاييد شركت مشاور خودرو و وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت رسيده است.

مجمع عمومی عادی سالیانه فولاد هرمزگان برگزار شد

fhoromozganمجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد هرمزگان با حضور 98.9 درصدی سهامداران، امروز 12 تیرماه 1398در هتل هرمز بندرعباس برگزار شد و ریاست اینن مجمع را مهندس رضا یزدخواستی، معاون سرمایه گذاری و امور سهام شرکت های فولاد مبارکه برعهده داشت.
به گزارش جهان معدن، در مجمع عمومی عادی سالیانه فولاد هرمزگان، مهندس فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد در جمع سهامداران گفت: فولاد هرمزگان با تولید بیش از یک میلیون و ۴٠٠ هزار تن، پس از فولاد مبارکه، فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان چهارمین تولیدکننده برتر فولاد کشور است و سهم ۷.۵ درصدی از تولید فولاد میانی کشور را به خود اختصاص داده است.

معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی وزیر کار: روند رشد و توسعه ایرانول باید ادامه یابد

photo 2019-07-02 16-22-52معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز سه شنبه (11 تیرماه) از پالایشگاه روغن سازی ایرانول بازدید و روند رشد و توسعه این شرکت را قابل تقدیر دانست و بر ادامه این روند و پیگیری اقدامات توسعه‌ای و پروژه‌های سرمایه‌ای تاکید کرد.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این بازدید که دکتر شیخ مدیرکل اقتصادی وزارتخانه و کارشناسان این حوزه دکتر سرزعیم را همراهی می‌کردند، ضمن ابراز رضایت از روند اقدامات انجام شده در این پالایشگاه ازعملکرد شرکت نفت ایرانول تقدیر و تشکر کردند.