25 شهریور 1398
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

اولویت فولاد خوزستان توسعه برای تامین پایدار سنگ‌آهن و کنسانتره است

2375اولویت برنامه‌های فولاد خوزستان ادامه توسعه در بالادست زنجیره برای تامین پایدار سنگ آهن و کنسانتره و تسریع در اجرای پروژه‌هایی نظیر افزایش ظرفیت‌های تولید و بهینه‌سازی طرح‌های زیست محیطی است.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با بیان این مطلب گفت: فولاد خوزستان خود را موظف می‌داند همچون گذشته در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی گام‌های موثر برداشته و نقش بی‌بدیل خود را پررنگ‌تر کند. از ابتدای سال نیز بر توانمندسازی سرمایه‌های انسانی، رضایت‌مندی و بهبود نگرش نیروی انسانی تاکید فراوان نموده‌ایم و این مهم جزو برنامه‌های اصلی این شرکت به شمار می‌رود.

حمایت استاندار اصفهان از فولاد مبارکه و تاکید بر توسعه و حفظ اقتدار این شرکت

photo 2019-09-14 09-38-35استاندار اصفهان در جریان دیدار مدیرعامل و معاونان و مدیران شرکت فولاد مبارکه با ایشان بر به‌روزرسانی و حفظ اقتدار فولاد مبارکه تاکید کرد.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه، عباس رضایی با تاکید بر نقش اصفهان در تولید فولاد کشور، بر اهمیت حل مشکل فولادسازان در بخش سنگ‌آهن تاکید و تصریح کرد: فولاد مبارکه مایه اقتدار و افتخار کشور است؛ ازاین‌رو توسعه، به‌روز نگه ‌داشتن و گردش چرخه تولید در این کارخانه نه فقط برای استان که برای کشور مهم و باارزش است.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان: تغییر و تحول در راستای بهبود وضعیت است

3092مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، استقبال از نمایشگاه فولاد امسال را زمینه ای برای ایجاد فرصت های مذاکره و تقویت هم افزایی بین صنایع اعلام کرد.
ایرج ترابی در چهارمین روز از نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته در اصفهان در پاسخ به پرسش خبرنگار ایراسین که آیا یازدهمین نمایشگاه فولاد توانسته مراحل رشد و بلوغ خود را نسبت به سالهای گذشته طی کند، گفت: امسال نمایشگاه به لحاظ استقبال بسیار خوب مخاطبان و همینطور با نظرسنجی ها و ارزیابی های به عمل آمده، متفاوت از سنوات گذشته بوده است و این استقبال، گویای این پیام است که ما علاقمندیم در فضایی گردهم آییم و این گردهمایی، فرصتی برای مذاکره و هم افزایی است.

وی تاکید کرد: با این پیام، تکلیف داریم که برنامه های نمایشگاه در سال آتی را با کیفیت بیشتری برگزار کنیم و اینجانب در مسئولیت روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، مکلف به برنامه ریزی دقیق تر در این زمینه، تبیین اهداف سازمانی خود در سال آینده متناسب با فضای نمایشگاهی و ارتباط بیشتر با مخاطبان هستم تا خروجی های خوبی حاصل شود و از این خروجی ها در راستای اهداف کلان سازمان استفاده کنیم.

مدیرعامل فولاد مبارکه: تولید و صنعت، خط اول جبهه اقتصاد مقاومتی است

News-637028480835850387مهندس عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، در جریان بازدید از واحد کنترل مواد، شامل بخش واردات و انبارها و کنترل موجودی، بر اهمیت تداوم تامین قطعات و مواد موردنیاز خطوط تولید تاکید کرد.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه، عظیمیان ضمن قدردانی از کارکنان این مدیریت گفت: در شرایط فعلی به‌یقین خطوط تولید و صنعت، خط اول جبهه اقتصاد مقاومتی هستند؛ ازاین‌رو باید همانند سربازان جان‌برکف به‌گونه‌ای عمل کنیم که تولید همچنان تداوم داشته باشد و نیاز صنایع پایین‌دست تامین شود. به خاطر داشته باشیم تداوم تولید، «رونق تولید» را تضمین می‌کند.

خرید چهار دستگاه ترانسفورماتور ایستگاه اصلی برق فولاد خوزستان

2207چهار دستگاه ترانسفورماتور ایستگاه اصلی برق فولاد خوزستان که نقش مهمی در روند تولید پایدار و فعالیت این شرکت دارند، خریداری شده و در روزھای آینده جایگزین می‌شوند.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی فولاد خوزستان، رحیم رضایی رییس خرید تجهیزات برق و ابزار دقیق در این خصوص اظهار داشت: با توجه به اینکه تولید فولاد خوزستان طی یک دھه اخیر به صورت محسوس و مستمر افزایش داشته، برای ادامه این روند مهم، ضرورت دارد تجهیزات حساس مانند ترانسفورماتورھای ایستگاه اصلی برق شرکت به مرور زمان نوسازی شده تا خللی در این مسیر ایجاد نشود و بر ھمین اساس در سال ۹۶ تامین دو دستگاه ترانسفورماتور ۹۰ مگاولت آمپر و دو دستگاه ترانسفورماتور ۷۳ مگاولت آمپر در دستور کار قرار گرفت.

بازدید مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد

2206مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از کارخانجات تولید کنسانتره و گندله سنگ آهن شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد بازدید کردند.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد، علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با همراهی محمد حسین مولوی‌ زاده مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد از کارخانه تولید کنسانتره و گندله سنگ آهن بازدید به عمل آوردند.

رکورد تولید شمش در فولاد خوزستان از مرز یک میلیون و ششصد هزار تُن گذشت

N82999458-72488769رکورد تولید شمش فولادی برای نخستین بار در شرکت فولاد خوزستان در ۵ ماهه اول سال از مرز یک میلیون و ششصد هزار تُن گذشت.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی فولاد خوزستان، مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید فولاد خوزستان گفت: این رکورد شکنی با رشد یک درصدی تولید شمش نسبت به مدت مشابه سال پیش و همراه با دقت در مصرف بهینه انرژی و رعایت محدودیت‌های فصل گرم در واحدهای بهره‌برداری به دست آمده است.

معاون وزیر صمت: نرخ سبوس افزایش جدیدی نداشته است

2556161معاون وزیر صنعت با بیان اینکه قیمت سبوس مورد استفاده از ماکارونی، شیرخام و آرد به هیچ عنوان افزایش قیمت نخواهد یافت، گفت: اگر وزارت جهاد بر کاهش نرخ اصرار دارد، باید قیمت شیر هم کاهش یابد.
به گزارش جهان معدن به نقل از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، عباس تابش با بیان اینکه آخرین تصمیم در مورد قیمت سبوس به تغییر قیمت شیرخام و ماکارونی برمی‌گردد که بر این اساس، در تاریخ ۲۲ خرداد سال جاری، قیمت سبوس در نرخ تمام شده شیرخام و ماکارونی ۱۲۵۰ تومان لحاظ شده است و پس از آن هیچ افزایش نرخ دیگری در نظر گرفته نشده است؛ این در شرایطی است که سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که نمی‌شود در یک بخش به عنوان حمایت از دامداران در تعیین قیمت شیر خام، نرخ سبوس را یک قیمت اعلام کرد و در بخش دیگری نرخ دیگری را برای این کار در نظر گرفت.