06 مهر 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

ثبت رکورد بی‌سابقه تولید در عمر معدن مس سرچشمه در شهریورماه

دکتر اردشیر سعدمحمدی با بیان این‌که در سالی که ازسوی رهبر انقلاب سال «جهش تولید» نام‌گذاری شده است شرکت مس توانست رکورد جدیدی در تولید ثبت کند، گفت: شرکت مس با ثبت رقم مجموع تولید سولفوراکسید و باطله به میزان 2،746،722 تن در معدن سرچشمه طی شهریورماه توانست رکورد تیرماه سال گذشته تولید را بشکند.

ارتقای رکورد تولید ماهانه آهن اسفنجی در فولاد خراسان

معاون بهره برداری مجتمع فولاد خراسان از کسب رکوردی تازه در تولید ماهانه کارخانه احیا مستقیم این شرکت خبر داد.

بازدید مشاور مدیرعامل شرکت مس از پروژه‌های توسعه و انبارهای شرکت مس در هرمزگان

حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، بهروز رحمتی، معاون توسعه و اکتشافات شرکت مس و ایوب باباسالاری مدیر امور فروش و بازاریابی شرکت از پروژه ملی انتقال آب خلیج‌فارس، پروژه احداث زیرساخت‌های انتقال اسید سولفوریک و مجموعه انبارها و محصولات شرکت مس واقع در بندر شهید رجایی استان هرمزگان بازدید کردند.

275میلیون یورو صرفه جویی ارزی با ساخت داخل قطعات خودرو

 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت صمت گفت: ایدرو شالوده طرح های توسعه صنعتی را در مناطق محروم پی ریزی کرده و طرح های در دست اجرای این سازمان با شتاب مناسبی در حال انجام است که اشتغال مستقیم ۸۵۰۰ نفری را در پی دارد.

دبیرکل کنفدراسیون صادرات ایران: برقراری مکانیزم گره تعهدات ارزی صادرکنندگان را باز می کند

دبیرکل کنفدراسیون صادرات ایران از تصمیمات اتخاذ شده از سوی کارگروه پایش رفتار تجاری واحد‌های تولیدی، از برقراری مکانیزم واردات در برابر صادرات و باز شدن گره صادرکنندگان برای ایفای تعهدات ارزشی‌شان گفت که باعث رونق گرفتن تجارت خارجی و در پی آن کمک به کاهش نرخ ارز در بازار می‌شود.

بازگشت تعداد قابل توجه از معادن استان به چرخه تولید

تعدادی از معادن کوچک مقیاس نظیر معادن مس سرخ، مرمریت رودشور، سیلیس کوه آشتی و بال کلی پیش چنگ گیسور به چرخه تولید از دستآوردهای مهم طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک مقیاس در نیمه نخست سال جاری بوده است.در راستای پیاده سازی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در استان خراسان رضوی تا کنون از ۴۹ بهره بردار معدن غیر فعال با مواد معدنی مختلف در چند شهرستان استان جهت شرکت در جلسات بررسی مشکلات و موانع فعالیت آنها دعوت به عمل آمد. 

ثبت رکورد جدید تولید روزانه 593 تن آند مس در خاتون‌آباد

دکتر اردشیر سعدمحمدی با بیان این‌که در سال جهش تولید و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق و جهش تولید، رکورد جدیدی در تولید ثبت شد، گفت: با تلاش پرسنل سخت‌کوش کارخانه ذوب خاتون‌آباد در روز 24 شهریور رکورد قبلی تولید آند مس شکسته شد.

تولید انبوه موتور XU پلاس تا پایان امسال

مدیرعامل شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) با اشاره به پروژه ارتقای موتور XU گفت: تا اواخر مهر ماه، حدود ۵۰ دستگاه از این موتور در خطوط ایران خودرو مونتاژ خواهد شد و در صورت تکمیل خطوط توسط سازندگان، تا پایان امسال این پروژه به مرحله تولید انبوه خواهد رسید.

صفحه1 از110