30 دی 1398
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

افزایش سرمایه، ضامن توسعه و پویایی شرکت مس است

0290qمعاون توسعه و اکتشافات شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به برگزاری مجمع فوق‌العاده شرکت مس در هفته آینده و بحث افزایش سرمایه، گفت: خوشبختانه شرکت مس، بحث طرح‌های توسعه را جدی گرفته و در همین راستا بحث افزایش سرمایه را در دستور کار خودش قرار داده است.

معاون مالی اقتصادی شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد: افزایش سرمایه 2300میلیاردتومانی برای توسعه

0289qمعاون مالی اقتصادی شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به برگزاری مجمع فوق‌العاده شرکت مس در هفته جاری، گفت: شرکت مس با هدف تامین مالی طرح‌های توسعه، تصمیم دارد سرمایه‌اش را از 7800 میلیارد تومان به میزان 30درصد افزایش دهد.

معاونت طرح و برنامه وزارت صمت اعلام کرد: سهم 98 درصدی بخش صنعت از حجم سرمایه‌گذاری‌های خارجی مصوب در 7 ماهه امسال

0261qآمارها حاکی از سهم 98 درصدی بخش صنعت از حجم سرمایه گذاری های مصوب شده در هیات سرمایه گذاری خارجی در هفت ماهه امسال است.

انجام اقدامات اجرایی برای واگذاری زمین به 11 سرمایه‌گذار در منطقه خلیج فارس

0224مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اعلام کرد: در حال حاضر، فرآیند اقدامات اجرایی برای در اختیار گذاشتن زمین به متقاضیان سرمایه گذاری در حال انجام است.

فعالیت 22 پروانه بهره‌برداری صنعتی با سرمایه‌گذاری بیش از 490 میلیارد ریال در سروستان

0194qرییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس گفت: سروستان دارای 22 فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی با میزان سرمایه‌گذاری بیش از 490 میلیارد ریال و اشتغال 486 نفر در بخشهای مختلف صنعتی است.

تلاش‌ ناکام لاریجانی و رئیس کمیسیون اجتماعی برای تسریع در تصویب نهایی طرح تشکیل وزارت بازرگانی

0154qعلی رغم تلاش‌های فراوان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و بخصوص رئیس مجلس برای اصلاح سریع ایرادات شورای نگهبان به طرح تشکیل وزارت بازرگانی و نهایی شدن مصوبه مجلس در این زمینه، همچنان نمایندگان مجلس با تعیین تکلیف این طرح مخالفت کردند.

اجرای ۳۱ طرح معدنی با سرمایه‌گذاری ۴.۵ میلیارد دلاری

156754116براساس برنامه‌ریزی امسال سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی ایران (ایمیدرو) برای اجرای ۳۱ طرح در قالب بخش معدن و صنایع معدنی سرمایه‌گذاری چهار میلیارد و ۵۵۰ میلیون دلار انجام می شود که اشتغال مستقیم بیش از ۱۱ هزار نفر را به دنبال دارد.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک اعلام کرد: اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح ملی پوشاک در ۵ استان کشور

000wwww256814 989 3907مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: برای اجرای طرح ملی پوشاک ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ۵ استان در نظر گرفته شده است.