18 فروردين 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

صادرات به افغانستان برقرار است

Export-Saderatمشاور رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران و رایزن بازرگانی ایران در افغانستان با بیان اینکه هم اکنون مرز با افغانستان باز است، گفت: صادرات و تجارت با افغانستان برقرار است و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

تحول بزرگ در تولید و صادرات کیسه های نانوزیست تخریب پذیر صنعت سیمان در جهان

fdرئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته گفت: تحول بزرگ در تولید و صادرات کیسه های نانوزیست تخریب پذیر صنعت سیمان ایجاد شد و در پی این تحول مدت زمان تجزیه کیسه های سیمان و در آینده ای نزدیک کیسه های آرد از ۴۰۰ سال به دو نیم سال کاهش می یابد.

بررسی پتانسیل‌های ایران برای صادرات و ساخت بیشتر ماشین‌آلات صنایع غذایی

52574ظرفیت تولید در صنعت ماشین آلات صنایع غذایی در کشور با توجه به تنوع محصولات در این حوزه ۳۵ تا ۴۰ درصد بیش از ظرفیت تولید هم اکنون که حدود ۵ هزار تن است، می باشد.

افزایش صادرات 47 درصدی فولاد خام و 25 درصدی محصولات؛‌ واردات فولاد کاهش یافت

963412میزان صادرات فولاد خام و محصولات فولادی طی 10 ماهه امسال به ترتیب 47 و 25 درصد افزایش یافت.

شیوه بازگشت ارز در انتظار تصمیم وزرا

3416477رییس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به عدم تصمیم‌گیری دولت برای نحوه رفع تعهد ارزی در سال 98، گفت: توافق هایی با بانک مرکزی صورت گرفته که در انتظار تصمیم گیری وزرا برای تعیین تکلیف این موضوع هستیم.

ضرورت رفع مشکلات صادرات فرش دستباف

985645رئیس مرکز ملی فرش با اشاره به بسته حمایت از صادرات غیرنفتی خواستار توجه جدی به زیرساخت‌های فرش دستباف و پرداخت تسهیلات از محل مشوق‌های صادراتی جهت پایانه صادراتی تخصصی فرش دستباف، گمرک تخصصی فرش و همچنین کمک به تولیدکنندگان مواد اولیه فرش دستباف شد.

فرصت ۱۸۰ روزه برای معرفی پتانسیل های صادراتی ایران در امارات

96541قائم مقام وزیر صمت با تأکید بر ضرورت همکاری و همراهی تمامی دستگاه های دولتی و تشکل های خصوصی در برگزاری اکسپوی ۲۰۲۰ دوبی گفت: مانور آزمایشی برگزاری اکسپو اردیبهشت ۹۹ اجرا خواهد شد.

 

از سرگیری کار در 113 معدن زغال سنگ مغولستان داخلی چین

20200216102218826براساس بررسی های صورت گرفته، 113 معدن زغال سنگ کار خود را در مغولستان داخلی از سر گرفتند.