30 دی 1398
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

معاون وزیر صمت اعلام کرد : تمرکز ویژه بر رشد صادرات خدمات فنی و مهندسی

0312qحمید زادبوم، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در ابتدای نشست یکروزه هم اندیشی توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی، چالش ها و الزامات که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار شد، با اشاره به اینکه حجم صادرات خدمات فنی و مهندسی در دنیا حدود ۶ هزار میلیارد دلار است، گفت: قصد داریم تا با رفع موانع، سهم ایران از این میزان صادرات خدمات فنی و مهندسی در دنیا را افزایش دهیم.

وزیر صمت در گردهمایی روسای سازمان‌های استانی: تفویض اختیارات، رافع هیچ مسئولیتی نیست

0297qوزیر صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت کشور بیان کرد: ضرورت دارد که مصوبات و برنامه‌های ابلاغی وزارتخانه از سوی مدیران استانی جهت رونق امور و تسریع در کارها با جدیت هر چه تمامتر پیگیری شود.

وزیر صمت: ظرفیت‌های فعال شده باید تقویت شوند

14aa9f9f-cd9b-428f-8e97-8ad7e84d1754وزیر صمت در گردهمایی روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت کشور تاکید کرد: حتی اگر شرایط سخت تر از این نیز شود، باز امکانات و ظرفیت های لازم را برای عبور از موقعیت حاضر را داریم.

نامه ۲۴ اقتصاددان کشور به رئیس‌جمهور: با این ۱۰ راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید

0283qبدیهی است توسعه روابط سیاسی با همه دولتهایی که بطور متقابل به کشور ما احترام میگذارند هم، به نفع اقتصاد ایران است و باید همچنان در دستور کار دولت محترم باشد.

بازدید وزیر صمت از یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سیمان، بتن، تکنولوژی ساخت و ماشین‌آلات وابسته

0278qوزیر صمت از یازدهمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی ساخت و ماشین‌آلات وابسته(ایران سمنتکس) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح شد.

وزیر صمت در بازدید از نمایشگاه ایران سمنتکس: هدف‌گذاری تولید ۱۲۰ میلیون تنی سیمان تا افق ۱۴۰۰

0275qوزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در ۹ ماهه امسال بیش از ۹ درصد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش تولید در سیمان داریم که این هم نشانگر رونق واحدها و هم نشانگر رونق فعالیتهای مرتبط با سیمان در کشور است.

سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت در مراسم دومین جشنواره ملی فولاد ایران تاکید کرد: برگزاری ۷ میز تعمیق ساخت داخل تا پایان سال

0273qسرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت در مراسم دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در برج میلاد گفت: ۷ میز ساخت داخل دیگر تا پایان سال برگزار می کنیم.

معاون علمی رئیس‌جمهور: شرکت‌های دانش‌بنیان صنعت‌ساز هستند

0274q

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: سال گذشته ۴۸۰۰ شرکت دانش‌بنیان و استارت‌آپ، ۹۰هزار میلیارد تومان فروش داشته‌اند.