06 مهر 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

دكتر فرهاد دژپسند در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صنعت و معدن

بانك صنعت و معدن از نظر اصول و خدمات بانكداری باید بانكی مدرن و پیشرو باشد و توجه ویژه ای را به صنایع نوین و دانش بنیان، كه نقشی پیشران و كلیدی در اقتصاد كشور دارند، مبذول دارد. دكتر فرهاد دژپسند در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک صنعت و معدن: بانك صنعت و معدن از نظر اصول و خدمات بانكداري باید بانكی مدرن و پيشرو باشد و توجه ویژه ای را به صنايع نوين و دانش بنيان، که نقشي پیشران و کلیدی در اقتصاد کشور دارند، مبذول دارد، همچون سال گذشته پیگیری عمليات واگذاري اموال مازاد بانک صنعت و معدن مورد انتظار است.

گزارشي از روند برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی 98 بانك صنعت و معدن

مجمع عمومي عادي سالانه بانك صنعت و معدن جهت بررسي عملكرد سال 98 برگزار شد و گزارش عملكرد هيات مديره به مجمع عمومي و همچنين گزارش حسابرس و بازرس قانوني بانك به همراه صورتهاي مالي تلفيقي گروه و بانك براي دوره مالي منتهي به 29 اسفند ماه سال 98 در اين مجمع ارائه و مورد تصويب اعضا قرار گرفت؛ به اين ترتيب بانك صنعت و معدن اولين بانك دولتي است كه موفق به برگزاري مجمع عمومي عادي سالانه خود در طي سالجاري شده است. بر همين اساس روابط عمومي اين بانك در خصوص چگونگي انجام اين فرآيند و عملكرد معاونت مالي و بين الملل در مورد تهيه گزارشات و صورتهاي مالي در موعد مقرر و دستاوردها و اهم برنامه‌های اين معاونت با دكتر سيد علي حيدري معاون مالي و بين الملل بانك صنعت و معدن به گفتگو نشسته است كه در ادامه آمده است:

مديرعامل فولادخراسان به عضويت كارگروه نظارت بر بازار بورس درآمد

مديرعامل فولادخراسان به عضويت كارگروه نظارت بر بازار بورس درآمد مديرعامل فولادخراسان به عضويت كارگروه نظارت بر بازار بورس درآمد. کسری غفوری، مدیرعامل فولاد خراسان طی حكمی از سوی معاون وزير صمت به عنوان عضو كارگروه نظارت بر بازار بورس این وزارتخانه منصوب شد.

رئیس گروه مالی گردشگری :حمایت از سهامداران حقیقی و خرد سرلوحه برنامه های بانک گردشگری باشد

رئیس گروه مالی گردشگری گفت: با هدف مردمی کردن اقتصاد 8 شرکت زیرمجموعه گروه مالی گردشگری در صف ورود به بورس قرار دارند که عایدی همه آنها نصیب سهام بانک گردشگری(وگردش) و شرکت "سمگا" می شود.

گام اول تشکیل تعاونی مسکن پرسنل چادرملو و شرکتهای تابعه برداشته شد

در نشست مقدماتی تشکیل تعاونی مسکن پرسنل چادرملو و شرکت‌های تابع و عضو خانواده چادرملو که به ریاست مهندس تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت در مجتمع صنعتی اردکان برگزار شد.

خامی : برنامه ریزی برای ورود به مرحله دوم افزایش سرمایه در سال 99

در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک گردشگری که با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد، صورت های مالی منتهی به 29 اسفند سال 1398 به تصویب رسید.

مجمع عمومی عادی سال ۹۸ ایدرو برگزار شد

سرپرست هیئت عامل ایدرو با بیان گزارشی از عملکرد سازمان گسترش در سال ۹۸ گفت: ایدرو پیشبرد ۲۳ پروژه سرمایه گذاری با مبلغ برآوردی حدود ۳۰۰هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی نهایی بالغ بر ۹۵۰۰ نفر را در دست اجرا دارد.

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.

صفحه1 از109