18 فروردين 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious

اقدامات فولاد خوزستان در مبارزه با ویروس کرونا در راستای مسئولیت اجتماعی

 

به گزارش خبرنگار جهان معدن و به نقل از شاتا، این شرکت برای مقابله با ویروس کرونا یکصد میلیارد ریال به دانشگاههای علوم پزشکی خوزستان، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویراحمد کمک نقدی کرد.
راه اندازی خط تولید ماسک به تعداد روزانه ده هزار عدد که از ۱۰ اسفند ۹۸ شروع شد، از دیگر اقدامات بوده است.
همچنین این شرکت ۲۰۰ هزار عدد ماسک خریداری کرد و به استانداری خوزستان تحویل داد.
تهیه و اهدای ۵۰ هزار بسته بهداشتی به مردم، ضد عفونی کردن معابر و محل های عمومی شهرستان کارون و کوت عبدالله و اهدای ۵ هزار سبد غذایی به نیازمندان منطقه از دیگر اقدامات فولاد خوزستان در مبارزه با ویروس کرونا در راستای مسئولیت اجتماعی بوده است.

2 هزار دست «گان حفاظت فردی» به علوم پزشکی نیشابور اهدا شد

به گزارش ماهنامه جهان معدن و به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان، شهرام بقراط، با اشاره به دستور اکید مدیرعامل این شرکت در خصوص «همیاری با متولیان نظام سلامت نیشابور» در مقابله با شیوع کرونا ویروس، اظهار داشت: در این راستا مجتمع فولاد، پیش از این یک هزار و 500 لیتر مایع ضدعفونی کننده سطوح، یک هزار و 600 لیتر مایع ضدعفونی کننده دست با پایه نانو، یک هزار عدد ماسک استاندارد به همراه تعدادی عینک محافظ، یک هزار و 500 دست گان حفاظتی پرسنل درمان، 290 دست کیت (لباس یکسره حفاظتی) برای کارکنان فداکار بیمارستان، به دانشگاه علوم پزشکی نیشابور اهدا کرده بود.
وی افزود: از دیگر اقدامات پیشگیرانه شرکت فولاد خراسان در مقابله با کرونا ویروس، اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای حفاظت از سرمایه‌های انسانی خود شرکت بوده است؛ از جمله می‌توان به اطلاع‌رسانی گسترده روش‌های کنترل ویروس توسط کانال‌های اطلاع‌رسانی، نصب بنرهای اطلاع‌رسانی، تعطیلی رستوران‌های شرکت، ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل، ساختمان‌ها و رختکن‌ها، تهیه و به کارگیری تب‌سنج‌های پیشرفته در مبادی ورودی مجتمع، کاهش زمان حضور نیروهای ستاد، افزایش تعداد ناوگان ترابری کارکنان، تغییر دستگاه‌های ثبت ورود و خروج (از اثر انگشتی به تشخیص چهره)، توزیع ماسک برای کارکنان، توزیع میان وعده کاملا بهداشتی، توزیع مایع ضدعفونی کننده میان کارکنان، لغو تجمعات و کلاس‌های آموزشی تا پایان سال، نیروهای ستاد نیروهای ستاد شناسایی افراد پرخطر و مشکوک و تخصیص مرخصی تشویقی و استعلاجی به ایشان و...، همچنین آمادگی شبانه‌روزی درمانگاه و اورژانس مجتمع، اشاره کرد.
مدیر روابط عمومی فولاد خراسان خاطرنشان کرد: فولاد خراسان همکاری‌های خود را با علوم پزشکی شهرستان نیشابور تا کنترل این بحران، ادامه خواهد داد.

آمبولانس های ایران خودرو دیزل آماده تحویل به ناوگان امدادی کشور

25529هم‌زمان با ولادت امام علی (ع)،‌ آمبولانس‌های پیشرفته‌ای که توسط ایران خودرو دیزل تجهیز شده برای استفاده در ناوگان امدادی کشور و خدمت‌رسانی به ستاد مبارزه با کرونا با حضور قائم مقام وزیر صمت و مدیرعامل ایران خودرو آماده تحویل به وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی شد.

تشکیل کمیته ویژه مقابله با کرونا در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

61588302به دنبال دستور وزیر و تاکید رئیس هیات عامل ایمیدرو، مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از تشکیل کمیته ویژه مقابله با کرونا تحت نظارت مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در این مجتمع و اتخاذ تصمیم های لازم خبر داد.

امکان ثبت نام غیرحضوری در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

Setad-1000-way2pay-95-10-06سرپرست سامانه تدارکات الکترونیکی دولت از راه اندازی امکان ثبت نام برخط (Online) برای متقاضیان شرکت در معاملات دولتی به صورت غیرحضوری و رایگان در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت خبر داد.

استرداد وجه بلیت پروازهای داخلی و خارجی الزامی است/ با متخلفین برخورد می شود

downloadمعاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده پس از انتشار ویروس کرونا، با آژانسهای متخلفی که از عودت وجه تعیین شده به مسافران خودداری نمایند، برخورد خواهد شد.

بازرگانان و صنعتگران همواره در صف اول نیکوکاری هستند

56654146رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: اعتقاد راسخ صنعتگران خیراندیش استان به مقوله مهم مسولیت اجتماعی بر کسی پوشیده نیست و یقیناً بازرگانان و صنعتگران همواره در صف مقدم نیکوکاری هستند.

بزرگان صنایع معدنی به میدان مبارزه با " کرونا" آمدند

1582954114427شرکت های فولاد خوزستان و فولاد مبارکه به دنبال دستور وزیر صنعت معدن و تجارت و تاکید غریب پور، معاون وزیر و رییس سازمان ایمیدرو وارد میدان مبارزه با ویروس کرونا شدند.