30 فروردين 1403
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
پنج شنبه, 26 بهمن 1402 ساعت 19:15

مدیرعامل بیمه ایران تاکید کرد؛ نمایندگان فروش بازوی توانمند و ذینفعان اصلی شرکت بیمه ایران هستند

مدیر عامل بیمه ایران در نخستین جشنواره سراسری ستارگان فروش بیمه ایران گفت :نمایندگان ذینفعان اصلی و بازوی توانمند شرکت بیمه ایران هستند.

 

به گزارش جهان معدن  و به نقل از شرکت بیمه ایران؛ مهندس “حسن شریفی” روز پنجشنبه در نخستین جشنواره سراسری ستارگان فروش که با حضور مدیران ارشد شرکت بیمه ایران در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اعلام این مطلب افزود:شرکت با وجود پربرکت نمایندگان فروش به کمال و رشد می رسد.

وی خاطرنشان کرد:مدیریت شرکت به تنهایی توانایی اداره شرکت را ندارد و به وجود این عزیزان با قدمت ۸۸ ساله نیاز مبرم دارد.

مهندس شریفی با اشاره به فضای رقابتی صنعت بیمه خطاب به نمایندگان تصریح کرد:به برکت وجود شما عزیزان به حول و قوه الهی موفق به فروش بیش از ۶۰/۵ همت بیمه نامه شده ایم که امید است تا پایان سال این رقم به ۷۰ همت برسد .

وی ادامه داد: در کنار رقم فوق الذکر بیش از ۳۶ همت خسارت پرداخت کردیم .

مدیر عامل بیمه ایران به مزیت این شرکت نسبت به سایر شرکت‌های بیمه اشاره کرد و افزود:روزانه ۱۱۲ میلیارد تومان خسارت به موقع و با کیفیت و با استفاده از ابزارهای بر خط پرداخت می شود و شرکت بیمه ایران در این خصوص به ایفای تعهدات خود می پردازد .

وی اظهار امیدواری کرد، با ابزارهای بر خط که در بیمه ایران از سال گذشته آغاز شده و امسال به بلوغ رسیده بتوانیم به رشد و تعالی دست یابیم که تمام همکاران و نمایندگان در رشد و تعالی آن نقش بسزایی داشته اند.

مهندس شریفی با اشاره به سامانه بر خط بیمه ایران اظهار داشت :این سامانه با نگاه تسهیل گری یک مزیت برای بیمه ایران است که برای پیاده سازی آن از تمام نمایندگان و همکاران بیمه ایران تشکر میکنم.

مدیرعامل بیمه ایران همچنین به ۸ هزارو ۸۰۰میلیارد تومان زیان انباشته شرکت اشاره کرد و افزود:این زیان که از سالهای گذشته در بیمه ایران وجود داشته به عقب ماندگی شرکت منجر می شود که این امر در ظرفیت نگهداری شرکت تاثیر گذار خواهد بود.

وی افزود :۹۰درصد این زیان انباشته به خاطر بیمه شخص ثالث است که سهم آن را از ۵۸درصد سال گذشته توانستیم به ۵۵درصد امسال برسانیم که این امر به سوآوری و بهره وری شرکت منجر میشود.

گفتنی است در نخستین جشنواره سراسری ستارگان فروش از ۳۱ ستاره استانی و ۲۰ ستاره کشوری بیمه ایران

تقدیر شد.