11 خرداد 1399
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
سه شنبه, 21 اسفند 1397 ساعت 13:07

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب: بازار فولاد سال آینده باثبات‌تر خواهد بود

bonabمدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب از فعالیت در بورس کالا در سال 98 خبرداد و گفت: از سال 98 تامین مواد اولیه و فروش محصولات تولیدی از طریق بورس انجام خواهد شد و پیش بینی می‌شود بازار فولاد ثبات بیشتری را تجربه کند.
به گزارش جهان معدن به نقل از ایلنا، سید ابوتراب فاضل مدیرعامل این مجتمع در نشست پایان سال مدیران این شرکت با اشاره به پتانسیل و توانمندی موجود گفت:‌ در شش ماهه دوم سال جاری با اشراف کامل به شرایط و بررسی توانمندی و پتانسل فنی و مهندسی موجود شرایط خوبی را تجربه کردیم و اصلاح ساختار در حوزه‌های مالی، تامین، نیروی انسانی و تولید را در دستور کار قرار دادیم.


مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب از فعالیت در بورس کالا در سال 98 خبرداد و گفت: از سال 98 تامین مواد اولیه و فروش محصولات تولیدی از طریق بورس انجام خواهد شد و پیش بینی می شود که بازار فولاد ثبات بیشتری را تجربه کند.
فاضل با تاکید بر کاهش هزینه‌های تولید نیز افزود: در تمامی زمینه‌های مالی، اداری، تولیدی و توسعه‌ای اجرای برنامه‌ها به موازات هم در دستور کار می‌باشد و باید کنترل‌های دقیق‌تری بر روی ضریب مصرف مواد کمکی داشته باشیم و در راستای کاهش هزینه‌های تولید گام برداریم.
سید ابوتراب فاضل در ادامه نیز گفت: واحد ذوب قوس 150 نیز از اوایل فرودین به مدار تولید باز خواهد گشت و همزمان با این واحد، ذوب القائی 520 این شرکت نیز تولید شمش خواهد داشت.
در پایان جلسه علی ثروت به عنوان مدیر برنامه ریزی و توسعه، شاهرخ گنجه‌ای به عنوان مدیر خرید و رحمان نقشی به عنوان مدیر مالی این مجتمع معرفی شدند.