25 شهریور 1398
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
شنبه, 09 شهریور 1398 ساعت 11:22

رکورد تولید شمش در فولاد خوزستان از مرز یک میلیون و ششصد هزار تُن گذشت

N82999458-72488769رکورد تولید شمش فولادی برای نخستین بار در شرکت فولاد خوزستان در ۵ ماهه اول سال از مرز یک میلیون و ششصد هزار تُن گذشت.
به گزارش جهان معدن به نقل از روابط عمومی فولاد خوزستان، مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید فولاد خوزستان گفت: این رکورد شکنی با رشد یک درصدی تولید شمش نسبت به مدت مشابه سال پیش و همراه با دقت در مصرف بهینه انرژی و رعایت محدودیت‌های فصل گرم در واحدهای بهره‌برداری به دست آمده است.

غلامرضا طالبی تصریح کرد: تولید شمش در فولاد خوزستان سال گذشته تا همین تاریخ یک‌ میلیون و ۵۹۲ هزار و ۵۶۹ تُن بوده و با یک درصد رشد، تولید ما به یک‌ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۶۹ تُن در پایان مردادماه سال جاری رسید.
وی اظهار داشت: تلاشگران تولید در فولاد خوزستان در بخش احیای مستقیم نیز در همین مدت با رشد ۱۱ درصدی تولید موفقیت شایان توجهی به دست آوردند.
طالبی افزود: مجموع تولید آهن اسفنجی واحدهای احیا مستقیم تا پایان مردادماه ۹۸ به یک میلیون و ۶۸۵ هزار و ۵۰۱ تُن رسید، در حالی که این رقم در مدت مشابه سال قبل یک میلیون و ۵۱۸ هزار و ۴۴۲ تُن ثبت شده بود و این نشانگر ۱۱ درصد رشد در تولید این محصول میانی طی ۵ ماهه نخست سال جاری می‌باشد.
مدیر برنامه ریزی و کنترل تولید فولاد خوزستان در پایان ضمن تبریک این رکورد شکنی‌ها و موفقیت‌های بزرگ که همزمان با ایام خجسته دهه ولایت در سال جاری حاصل شد، ابراز امیدواری کرد با کمک خداوند متعال و تلاش کارکنان همین روند تا پایان سال ادامه یابد.