29 آبان 1398
RSSFacebookTwitterLinkedinDiggYahooDelicious
سه شنبه, 22 مرداد 1398 ساعت 15:28

مشاور وزیر صنعت تاکید کرد؛ پیروزی در جنگ اقتصادی با الگوهای فکری و فرهنگی متناسب

Rezaeiمشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در یک برنامه تلویزیونی با تاکید بر ضرورت همسویی سیاست‌های اقتصادی با نوع عملکرد مدیران در مرحله اجرا، گفت: برای پیروزی در جنگ اقتصادی باید الگوهای فکری و فرهنگی متناسب با شرایط روز را به کار ببندیم.
به گزارش جهان معدن به نقل از شاتا، علی اکبر رضایی اظهار داشت: کشور در جهت توسعه اقتصادی در چارچوب یک چشم انداز روشن، اهداف مشخصی را نیز دنبال می‌کند؛ ولی در حوزه اجرا چون با اعمال سلایق مواجه می‌شویم نتایج دلخواه هم به طور کامل حاصل نمی‌شود.

وی افزود: بعد از انقلاب اسلامی و همزمان با تغییر رویکرد توسعه‌ای در بخش تولید از مونتاژکاری به نوآوری و خود اتکایی دستاوردهای خوبی به دست آمده و در عین حال نواقصی هم مشاهده می‌شود.
رضایی تصریح کرد: باید هشدارهای اجتماعی را برای دریافت دقیق مسائل و مشکلات و همچنین راهکارهای برون رفت آنها جدی بگیریم.
مشاور وزیر صمت ادامه داد: کشور ما قطعا به اهداف توسعه‌ای خود دست خواهد یافت و در صورت توجه دقیق‌تر به گام‌های برداشته شده می‌توانیم به آینده امیدوارتر نیز باشیم.
این مسئول با تاکید بر ضرورت کاهش فاصله قدرت به عنوان شاخصی مهم در راستای ارتباط سازنده میان دولت و مردم، گفت: هر اندازه که منابع و منافع در چارچوب قوانین قرار گیرند میل به اعمال سلیقه شخصی کاهش بیشتری خواهد یافت و نتایج بهتری هم حاصل می‌شود.